Dag 3: 1 september (Nederlandse tijd)

Kelly van Zon_300x200
10.00 Hippische sport (Greenwich Park)
Individuele championships test, grade II, Petra van de Sande en Gert Bolmer
Uitslag: Van de Sande 4e met 74.476%, Bolmer 7e met 70.143%

10.30 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vlinder series, S10 Mike van der Zanden
Uitslag: als vijfde door

10.30 Baanwielrennen (Velodrome) goud
1km tijdrit, tandem B, Rinne Oost/Patrick Bos
Uitslag: BRONS

11.08 Zwemmen (Aquatics Centre)
400m vrije slag series, S6 Mirjam de Koning-Peper 
Uitslag: als derde door

11.36 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m schoolslag series, SB8 Maurice Deelen 
Uitslag: als tweede door

12.00 Tafeltennis (ExCeL)
Kwartfinales mannen, klasse 9, Gerben Last (NED)-Thomas Bouvais (FRA)
Uitslag: 3-1

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Ronde 32 vrouwen singles Esther Vergeer, Jiske Griffioen, Aniek van Koot en Marjolein Buis 
Griffioen - Mayara: 2 - 0
Vergeer - Domori 2 - 0
Buis - Techamaneewat 2 - 0
Manns - Van Koot 0 - 2

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Ronde 64 mannen singles Maikel Scheffers, Robin Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink
McCarrol - Egberink: 0 - 2
Scheffers - Kruszelnicki: 2 - 0
Vink - Merngprom: 2 - 0
Chabrecek - Ammerlaan: 0 -2


15.00 Zeilen (Weymouth)
Race 1 en 2, Sonar Marcel vd Veen, Mischa Rossen, Udo Hessels
Race 1: 8e plaats, 8 punten
Race 2: 2e plaats, 2 punten

12.00 Zeilen (Weymouth
Race 1 en 2, 2.4 mR, Thierry Schmitter
Race 1: 4e plek, 4 punten
Race 2: 2e plek, 2 punten


12.07 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m vrije slag series, S5 Lisette Teunissen
Uitslag: als zevende door

12.15 CP-voetbal (Riverbank Arena) 
Poulewedstrijd 1 NED-IRN CP-voetbalteam
Uitslag: 1 - 4

13.07 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m schoolslag series, SB8 Lisa den Braber 
Uitslag: als derde door

13.25, Atletiek (Olympic Stadium)
100m series, T54, Kenny van Weeghel 
Kenny van Weeghel als 6e door naar finale (tijd: 14.21)

15.00 Baanwielrennen (Velodrome) goud
500m tijdrit, C2, finale, Alyda Norbruis
Uitslag: Zilver voor Alyda Norbruis

17.00 Zitvolleybal (ExCeL)
Poulewedstrijd 2 GBR-NED Zitvolleybalvrouwen 
Uitslag: 0-3 (13-25, 12-25, 15-25)

17.45 Tafeltennis (ExCeL)
Halve finales, vrouwen, enkelspel, Kelly van Zon - Viktoriia Safonova (OEK)
Uitslag: Van Zon bereikt finale na 3-2 winst

18.30 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
100m vlinderslag finale, S10 Mike van der Zanden
Uitslag: zesde in 59,39

18.54 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
400m vrije slag finale, S6 Mirjam de Koning-Peper
Uitslag: vierde

19.20 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
100m schoolslag finale, SB8 Maurice Deelen
Uitslag: brons in 1:11,09

19.48 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
200m vrije slag finale, S5 Lisette Teunissen 
Uitslag: zevende in 3:22,67

20.33, Atletiek (Olympic Stadium)
100m series, T44, Marlou van Rhijn, Suzan Verduijn en Iris Pruysen
Marlou van Rhijn naar finale in snelste tijd (13.27 WR)
Suzan Verduijn (14.45) en Iris Pruysen (14.87) niet door naar finale




20.45 Tafeltennis (ExCeL)
Halve finales mannen, klasse 9, Gerben Last (NED)-Stanislaw Fraczyk (LET)
Uitslag: 2 - 3

21.21 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
100m schoolslag finale, SB8 Lisa den Braber
Uitslag: BRONS voor Lisa den Braber

Foto: Kelly van Zon (fotograaf: Mathilde Dusol)

Wijzigingen voorbehouden. Check voor de meest actuele tijden en standen www.london2012.com.
Deel dit via: