Dag 4: 2 september (Nederlandse tijd)

Tom Egberink_GettyImgs 300x200
10.00 Hippische sport (Greenwich Park) goud
Individuele championships test, grade IV, Frank Hosmar
Brons voor Frank Hosmar

10.30 Baanwielrennen (Velodrome)
Sprint, tandem B, kwalificaties, Rinne Oost/Patrick Bos
Als vierde door naar kwartfinale

10.54 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m vr series, S14 Marc Evers
Evers als zesde door naar finale

11.07 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m vr series, S14 Marlou van der Kulk en Magda Toeters
Toeters als zevende en Van der Kulk als tweede naar finale

11.11 Atletiek (Olympic Stadium) goud
Verspringen, finale F42/44 met Iris Pruysen, Suzan Verduijn en Marije Smits
Uitslag: Iris Pruysen 4e met PR van 4.87; Suzan Verduijn 10e en Marije Smits 11e


11.42 Baanwielrennen (Velodrome)
Sprint, tandem B, kwartfinales met eventueel Rinne Oost/Patrick Bos
Na 3 heats Oost/Bos uitgeschakeld door Oshiro/Ito (JPN)

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Ronde 32 mannen enkelspel Maikel Scheffers, Robin Ammerlaan, Ronald Vink en Tom Egberink
Ronald Vink winst (6-0, 6-1) op Caverzaschi (ESP) en door naar laatste 16
Maikel Scheffers winst (6-2, 6-1) op Yusuf (NGR), door naar laatste 16
Robin Ammerlaan wint met 0 - 2 van Farkas (HUN)
Tom Egberink door naar laatste 16. Winst (6-2, 6-2) op Weekes (Australie)


12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 3 en 4, Sonar: Marcel vd Veen, Mischa Rossen, Udo Hessels
Race 3: tweede
Race 4: eerste

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 3 en 4, 2.4 mR, Thierry Schmitter
1e plek voor Schmitter in race 3
6e in race 4


12.00 Zitvolleybal (ExCeL)
Poulewedstrijd 3 NED-UKR Zitvolleybalvrouwen
Uitslag: met 1 - 3 verloren

12.20 Zwemmen (Aquatics Centre)
150m wisselslag series, S4, Michael Schoenmaker
Uitslag: gediskwalificeerd

12.40 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vrije slag, series S8, Romy Pansters
Pansters uitgeschakeld
13.30 Tafeltennis (ExCeL) goud
Enkelspel mannen, finales, klasse 9 Gerben Last 
Brons voor Gerben Last door winst op Cedrik Cabestany (FRA)

14.45 Hippische sport (Greenwich Park) goud
Individuele championships test, grade III, Sanne Voets
Uitslag: Voets wordt vijfde

18.47 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
200m vrij finale, S14 Marc Evers
Evers wordt 4e in een tijd van 2.00.76

18.55 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
200m vrij finale, S14 Marlou van der Kulk en Magda Toeters 
BRONS voor Marlou van der Kulk (2.14.80)
Magda Toeters is 7e geworden (2.17.70)


20.15, Atletiek (Olympic Stadium) goud
Speerwerpen, F44, Ronald Hertog
Brons voor Hertog. Hij gooide de speer 55.83 meter.
21.35, Atletiek (Olympic Stadium) goud
100m finale, T54, met Kenny van Weeghel
Uitslag: van Weeghel wordt 8e in 14,87
 
22.15  Basketbal (North Greenwich Arena)
Poulewedstrijd 3 NED-AUS Rolstoelbasketbalvrouwen 
Uitslag: TeamNL verliest met 49 - 58

22.32 Atletiek (Olympic Stadium) goud
100m finale, T44, met Marlou van Rhijn
ZILVER voor Marlou van Rhijn in 13.32

Wijzigingen voorbehouden. Check voor de meest actuele tijden en uitslagen www.london2012.com.

Foto: Tom Egberink (Getty Images)
Deel dit via: