Dag 6: 4 september

120830 Koning_3185
(Nederlandse tijden)

10.00 Hippische sport (Greenwich Park)
Individuele freestyle test, grade IV, Frank Hosmar
Uitslag: BRONS met 78.600%

10.56 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m vr series, S6 Mirjam de Koning-Peper
Uitslag: Als eerste door naar finale in 35.05

11.44 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m rs series, S10 Marije Oosterhuis
Uitslag: Uitgeschakeld met 1.14.42

11.50 Atletiek (Olympic Stadium)
200m series, T34, Henk Schuiling en Stefan Rusch
Uitslag: Stefan Rusch als zevende door naar finale in 30.57. Henk Schuiling uitgeschakeld in 31.10.

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
kwartfinales, vrouwen single
Esther Vergeer - Khanthasit (THA)
Uitslag: Winst Esther Vergeer: 6-1, 6-0 door naar halve finale
Jiske Griffioen - Shuker (GBR)
Uitslag: Winst Jiske Griffioen: 6-4, 6-2 door naar halve finale
Marjolein Buis - Ellerbrock (DUI)
Uitslag: Verlies Marjolein Buis: 6-3, 5-7 en 2-6. Uitgeschakeld.
Aniek van Koot - Kamiji (JAP)
Uitslag: Winst Aniek van Koot: 7-6, 7-5 door naar halve finale

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
Laatste 16, mannen single
Maikel Scheffers - Frederic Cattaneo (FRA)
Uitslag: Winst Scheffers 6-0, 6-2, door naar kwart finale
Michael Jeremiasz (FRA) - Robin Ammerlaan
Uitslag: Verlies voor Ammerlaan (2 - 1). Uitgeschakeld
Adam Kellerman (AUS) - Ronald Vink
Uitslag: 2 - 0 winst, door naar kwart finale
Stephane Houdet (FRA) - Tom Egberink
Uitslag: Verlies Tom Egberink: 6-2, 6-2. Uitgeschakeld

vanaf 12.00 Tennis (Eton Manor)
kwartfinales, vrouwen dubbel
Buis/Vergeer - Bernal/Martinez (COL)
Uitslag: Buis/Vergeer winnen met 2 -0, door naar halve finale
Griffioen/van Koot - Hwang/Park (KOR)
Uitslag: winst voor Griffioen/van Koot met 0 - 2

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 7 en 8, Sonar Marcel vd Veen, Mischa Rossen en Udo Hessels
Uitslag: Derde in race 7. Race 8 is uitgesteld.


12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 7 en 8, 2.4 mR, Thierry Schmitter
Uitslag: Vierde in race 7 en 6e in race 8.

14.45 Hippische sport (Greenwich Park) goud
Individuele freestyle test, grade III, Sanne Voets
Uitslag: Sanne Voets wordt 4e met 75.400 %

16.15 Rolstoelbasketbal (North Greenwich Arena)
Kwartfinale: Nederland - China
Uitslag: TeamNL naar halve finale via zege (59-37) op China
18.50 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
50m vr finale, S6 Mirjam de Koning-Peper
Uitslag: GOUD voor Mirjam

21.00 Atletiek (Olympic Stadium) goud
200m finale, T34, Stefan Rusch 
Uitslag: 6e plek met een tijd van 30.63

Foto: Mirjam de Koning (fotograaf: Mathilde Dusol)

Wijzigingen voorbehouden. Check voor de meest actuele tijden en uitslagen www.london2012.com.
Deel dit via: