Dag 7: 5 september

sonar4 300x200
(Nederlandse tijden)

10.30 Zwemmen (Aquatics Centre)
200m ws series, SM8 Maurice Deelen
Uitslag: als eerste door naar de finale in 2.27.44

10.57 Zwemmen (Aquatics Centre)
400m vr series, S10 Mike van der Zanden
Uitslag: niet door naar de finale in 4.21.12

11.11 Zwemmen (Aquatics Centre)
400 meter vrije slag series, S10, Marije Oosterhuis
Uitslag: niet door naar de finale in 5.03.80

11.30 Wielrennen (Brands Hatch) goud
Tijdrit, C5, Bastiaan Gruppen
Uitslag: 5e geworden in 33:25.75

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 8,  9 en 10, Sonar Marcel van de Veen, Mischa Rossen en Udo Hessels
Uitslag: Race 8: 2e plaats - Race 9: 1e plaats - Race 10: 5e plaats

12.00 Zeilen (Weymouth)
Race 9 en 10, 2.4 mR, Thierry Schmitter
Uitslag: Race 9: 1e plaats - Race 10: 6e plaats

12.03 Atletiek (Olympic Stadium)
200m series, T44, Marlou van Rhijn, Suzan Verduijn en Iris Pruysen
Uitslag:
Marlou van Rhijn (26,97 WR!) en Suzan Verduijn (28,92) door naar de finale.
Iris Pruysen niet gestart.


12.15 CP-voetbal (Riverbank Arena) 
Poulewedstrijd 3 NED-ARG
Uitslag: 4-1 winst voor Nederland.

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
halve finales, vrouwen enkelspel
Esther Vergeer - Jiske Griffioen
Uitslag: Winst Vergeer met 6-0, 6-3. Vergeer naar finale. Griffioen naar strijd om het brons
Aniek van Koot - Sabine Ellerbrock (DUI) 
Uitslag: Winst Van Koot met 7-5, 6-2. Door naar de finale.

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
kwartfinales, mannen enkelspel
Maikel Scheffers - Gordon Reid (GBR)
Uitslag: Scheffers wint met 6-3, 6-3. Door naar de halve finale.
Joachim Gerard (BEL) - Ronald Vink 6-7 6-2 3-6

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
kwartfinales, mannen dubbel
Maikel Scheffers/Tom Egberink - Olsson/Vikstrom (ZWE)
Robin Ammerlaan/Ronald Vink - Miki/Sanada (JPN)
Uitslag: verlies voor Scheffers/Egberink 3-6 2-6
winst voor Ammerlaan/Vink in 1-6 6-2 6-3

13.20 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vr series, S4 Michael Schoenmaker
Uitslag: als achtste door naar finale

15.30 Wielrennen (Brands Hatch) goud
Tijdrit, H4, Laura de Vaan
Uitslag: Brons

15.30 Wielrennen (Brands Hatch) goud
Tijdrit, tandem B, Rinne Oost/Patrick Bos
Uitslag; 12e plaats
15.30 Wielrennen (Brands Hatch) goud
Tijdrit, tandem B, Kathrin Goeken/Kim van Dijk; Joleen Hakker/Samantha van Steenis
Uitslag: GOUD in 35:02.73
15.30 Wielrennen (Brands Hatch) goud
Tijdrit, H4, Johan Reekers; Jetze Plat
Uitslag: Johan Reekers: 6e plaats - Jetze Plat: 8e plaats

17.30 Tafeltennis (ExCeL)
Teamwedstrijd voorronde, klasse 6-10, Wendy Schrijver en Kelly van Zon
Uitslag: 3-2 verlies van Braziliƫ, uitgeschakeld

18.30 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
200m ws finale, SM8 Maurice Deelen
Uitslag: BRONS

20.00 Tafeltennis (ExCeL)
Teamwedstrijd voorronde, klasse 9-10, Tonnie Heijnen en Gerben Last
Uitslag: Nederland-Egypte 3-2

20.00 Zitvolleybal (ExCeL)
Halve finales, China-Nederland
Uitslag: 3-2 voor China

20.43 Atletiek (Olympic Stadium)
400m series, T54, Kenny van Weeghel
Uitslag: als derde door naar finale in 48,06

21.35 Atletiek (Olympic Stadium) goud
100m finale, T42, Marije Smits
Uitslag: achtste
21.45 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
100m vr finale, S4 Michael Schoenmaker 
Uitslag: achtste

Foto: Sonar-team (fotograaf: Richard Langdon)
Deel dit via: