Dag 8: 6 september

Rhijn_300x200
(Nederlandse tijden)
 
11.30 Wielrennen (Brands Hatch) goud
Wedstrijd op de weg, C4-5, Bastiaan Gruppen
Uitslag: 21ste

11.40 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss series, SB14 Marc Evers 
Uitslag: Als derde door naar finale in 1.08.46

11.50 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m ss series, SB14 Marlou van der Kulk en Magda Toeters
Uitslag: Magda Toeters als tweede door naar finale in 1.20.51 - Marlou van der Kulk als vijfde door naar finale in 1.23.45

12.00 Zeilen (Weymouth) goud
Medal race, Sonar Marcel van de Veen, Mischa Rossen en Udo Hessels
Uitslag: laatste race gecanceld. GOUD voor de Nederlanders

12.00 Zeilen (Weymouth) goud
Medal race, 2.4 mR Thierry Schmitter
Uitslag: laatste race gecanceld, BRONS voor Schmitter

12.11 Zwemmen (Aquatics Centre)
50m rugslag series, S4 Lisette Teunissen
Uitslag: als eerste door naar finale in 52.90

12.23 Atletiek (Olympic Stadium)
200m series, T34, Amy Siemons en Desiree Vranken
Uitslag: Siemons als derde (34,88) en Vranken als vierde (35,56) naar finale

12.25 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vrije slag series, S8 Maurice Deelen
Uitslag: als vierde door naar finale in 59.88

12.32 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vrije slag series, S8, Romy Pansters
Uitslag: tiende in 1.14.55. Uitgeschakeld.
vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor) goud
om brons, vrouwen enkelspel Jiske Griffioen 
Uitslag: BRONS na 6-2 7-6 zege op Sabine Ellerbrock

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
halve finales, mannen enkelspel
Maikel Scheffers - Houdet (FRA): 3-6, 2-6. Naar de wedstrijd om het brons
Ronald Vink - Kunieda (JAP): 2-6, 2-6. Naar wedstrijd om het brons

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
halve finales, mannen dubbelspel Robin Ammerlaan en Ronald Vink 
Uitslag: Cattaneo/Peifer - Ammerlaan/Vink 6-3, 6-2, Ammerlaan/Vink verliezen en gaan naar wedstrijd om 3e en 4e plek 

vanaf 13.00 Tennis (Eton Manor)
halve finales, vrouwen dubbelspel
Uitslag: Esther Vergeer/Marjolein Buis - Khanthasit/Techamaneewat (THA) 6-0 6-1
Aniek van Koot/Jiske Griffioen - Shuker/Whiley (GBR)
Uitslag: 6-4, 6-3, Koot/Griffioen naar finale!

13.02 Zwemmen (Aquatics Centre)
100m vr series, S10 Chantal Molenkamp 
Uitslag: elfde in 1:06,52. Uitgeschakeld

16.15 Basketbal (North Greenwich Arena)
halve finale, rolstoelbasketbalvrouwen
Nederland-Duitsland
Uitslag: 46-49. Nederland naar de wedstrijd om het brons.

17.30 Tafeltennis (ExCeL)
Teamwedstrijd kwartfinale, klasse 9-10, Tonnie Heijnen en Gerben Last
Uitslag China-Nederland: 3 - 0

19.22 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
100m schoolslag finale, SB14 Marc Evers
Uitslag: BRONS! voor Evers

19.29 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
100m schoolslag finale, SB14 Marlou van der Kulk en Magda Toeters
Uitslag: ZILVER voor Magda Toeters in 1:20.64 en Marlou van der Kulk 6e in 1:24.43

19.57 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
50m rugslag finale, S4 Lisette Teunissen
Uitslag: GOUD in 51.51

20.19 Zwemmen (Aquatics Centre) goud
100m vrije slag finale, S8 Maurice Deelen
Uitslag: 4e plek in 58.65
20.39 Atletiek (Olympic Stadium) goud
200m finale, T34, Amy Siemons en Desiree Vranken
Dubbel succes: Zilver voor Amy Siemons in 34.85 en Brons voor Desiree Vranken in 34.85
21.48 Atletiek (Olympic Stadium) goud
200m finale, T44, Marlou van Rhijn en Suzan Verduijn
Goud voor Marlou en Suzan finisht als 5e


Foto: Marlou van Rhijn (fotograaf: Mathilde Dusol)
Deel dit via: