Contactgegevens bonden

Talentdag tafeltennis 300Foto: Mathilde Dusol

Aikido
Sportbond: Aikido Nederland
Contactpersoon: Lydia la Rivière Zijdel
E-mail: info@lydiazijdelfoundation.com
Telefoon: 020-6101014
Website: www.aikidonederland.nl  

Atletiek
Sportbond: Atletiekunie
Contactpersoon: Jeroen Straathof
E-mail: jeroen.straathof@atletiekunie.nl
Telefoon: 026-4834800
Website: klik hier

Badminton
Sportbond: Badminton Nederland
Contactpersoon: Hendrik Boosman
E-mail: hboosman@badminton.nl
Telefoon: 030-7513840
Website: klik hier

Bankdrukken
Sportbond: KNKF
Contactpersoon: Paul Lengkeek
E-mail: voorzitter@knkf.nl
Telefoon: -
Website: www.knkf.nl

Base- en softball
Sportbond: KNBSB
Contactpersoon: André Ficken
E-mail: andre.ficken@knbsb.nl 
Telefoon: 0653-147989
Website: klik hier

Basketball
Sportbond: NBB
Contactpersoon: Jorienke Krieger
E-mail: jorienke.krieger@basketball.nl
Telefoon: 030-7513515
Website: klik hier

Biljarten
Sportbond: KNBB
Contactpersoon: Wim Schipper
E-mail: wimschipper44@gmail.com
Telefoon: 030-6055437 
Website: klik hier

Bocce
Sportbond: Gehandicaptensport Nederland
Contactpersoon: Joris van Impelen
E-mail: j.vanimpelen@gehandicaptensport.nl / bocce@gehandicaptensport.nl  
Telefoon: 030-7513872
Website: www.gehandicaptensport.nl/bocce

Boccia
Sportbond: Gehandicaptensport Nederland
Contactpersoon: Dos Engelaar
E-mail: d.engelaar@gehandicaptensport.nl / boccia@gehandicaptensport.nl 
Telefoon: 030-7513871
Website: www.gehandicaptensport.nl/boccia  

Bowlen
Sportbond: NBF
Contactpersoon: José Verberk
E-mail: jverberk@bowlen.nl
Telefoon: 0318-559343
Website: http://www.bowlingnbf.nl/

Bridge
Sportbond: Bridgebond
Contactpersoon: Dieuwke Ponsteen
E-mail: dieuwke.ponsteen@bridge.nl
Telefoon: 030-2759951
Website: http://www.bridge.nl/
 
Curling
Sportbond: NCB
Contactpersoon: Eelco den Boer
E-mail: info@curling.nl  
Telefoon: -
Website: klik hier

Dansen
Sportbond: NADB/SRN
Contactpersoon: Corrie van Hugten / Ger van Zandwijk
E-mail: c.vanhugten@freeler.nlg.vanzandwijk@chello.nl
Telefoon: 020-6436410 / 020-6153869
Website: www.rolstoeldansen.nl  

Goalball
Sportbond: Gehandicaptensport Nederland 
Contactpersoon: Joris van Impelen
E-mail: j.vanimpelen@gehandicaptensport.nl / goalball@gehandicaptensport.nl 
Telefoon: 030-7513872
Website: www.gehandicaptensport.nl/goalball

Golf
Sportbond: NGF
Contactpersoon: Ramon van Wingerden
E-mail: wingerden@ngf.nl  
Telefoon: 030-2426370
Website: www.gehandicaptengolf.nl  

Gymnastiek
Sportbond: KNGU
Contactpersoon: Karin Laagland
E-mail: sportparticipatie@kngu.nl  
Telefoon: 055-5058724
Website: klik hier

Handbal
Sportbond: NHV
Contactpersoon: Henne van Es
E-mail: h.van.es@handbal.nl  
Telefoon: 06-12723440
Website: klik hier

Handboogsport
Sportbond: NHB
Contactpersoon: Jose Bruntink
E-mail: josebruntink@handboogsport.nl   
Telefoon: 073-5210101
Website: www.para-archery.nl  

Hippische sport
Sportbond: KNHS
Contactpersoon: Lisanne Kooiker
E-mail: l.kooiker@knhs.nl  
Telefoon: 0577-408213
Website: klik hier

Hockey
Sportbond: KNHB
Contactpersoon: Marij van Tienen/Hans Mater
E-mail: marij.van.tienen@knhb.nl ; hans.mater@knhb.nl  
Telefoon: 030-7513416 
Website: klik hier

Judo
Sportbond: JBN
Contactpersoon: Laura Goudriaan
E-mail: l.goudriaan@jbn.nl   
Telefoon: 030-7073600
Website: klik hier

Kegelen
Sportbond: KNKB
Contactpersoon: René Gerards
E-mail: secretaris@kegelbond.nl
Telefoon: 0598-619016

Klimmen
Sportbond: NKBV
Contactpersoon: Reinier Rijke
E-mail: sportaanbod@nkbv.nl  
Telefoon: 0348-484065
Website: klik hier

Korfbal
Sportbond: KNKV
Contactpersoon: Dolf Nijbroek
E-mail: dolf.nijbroek@knkv.nl   
Telefoon: 0343-499600
Website: klik hier

Onderwatersport
Sportbond: NOB
Contactpersoon: Chris Wijnsma
E-mail: duikenmetbeperking@lijbrandt.nl
Telefoon: 06-55852269
Website: http://www.onderwatersport.org/

Para-Icehockey
Sportbond: Gehandicaptensport Nederland
Contactpersoon: Joris van Impelen
E-mail: j.vanimpelen@gehandicaptensport.nl /  sledgehockey@gehandicaptensport.nl 
Telefoon: 030-7513872
Website: www.gehandicaptensport.nl/sledgehockey 

Roeien
Sportbond: KNRB
Contactpersoon: Margriet Zietse
E-mail: para-roeien@knrb.nl   
Telefoon: 020-6462740
Website: klik hier

Rolstoelrugby 
Sportbond: Gehandicaptensport Nederland
Contactpersoon: Dos Engelaar
E-mail: d.engelaar@gehandicaptensport.nl / rolstoelrugby@gehandicaptensport.nl 
Telefoon: 030-7513871
 
Schaatsen en skeeleren
Sportbond: KNSB
Contactpersoon: Ellen Reijmer
E-mail: e.reijmer@knsb.nl
Telefoon: 033-4892000

Showdown
Sportbond: Gehandicaptensport Nederland
Contactpersoon: Joris van Impelen 
E-mail: j.vanimpelen@gehandicaptensport.nl / showdown@gehandicaptensport.nl    
Telefoon: 030-7513872
 Website: www.gehandicaptensport.nl/showdown

Skiën en snowboarden
Sportbond: NskiV
Contactpersoon: Roel Boekel
E-mail: r.boekel@nederlandseskivereniging.nl
Telefoon: 070-3101175
Website: klik hier

Sportschieten
Sportbond: KNSA
Contactpersoon: Berry Kooiman
E-mail: sportontwikkeling@knsa.nl
Telefoon: 033-4601991

Tafeltennis
Sportbond: NTTB
Contactpersoon: Maartje Snelders
E-mail: paratafeltennis@nttb.nl / snelders@nttb.nl
Telefoon: 079-3438140 / 079-3438214 / 06-23431360
Website: www.nttb.nl  

Tennis 
Sportbond: KNLTB
Contactpersoon: Judith Peek
E-mail: j.peek@knltb.nl  
Telefoon: 088-1302600
Website: www.knltb.nl/g-tennis en www.knltb.nl/rolstoeltennis    

Toerfietsen
Sportbond: NTFU 
E-mail: info@ntfu.nl
Telefoon: 0318-581300
Website: www.ntfu.nl  

Triathlon
Sportbond: NTB
Contactpersoon: Bas de Bruin 
E-mail: bas.de.bruin@triathlonbond.nl   
Telefoon: 030-7513770 / 06-46506061
Website: www.ntb.nl  

Voetbal
Sportbond: KNVB
Contactpersoon: Marcel Geestman
E-mail: marcel.geestman@knvb.nl  
Telefoon: 0343-499254
Website: klik hier

Wandelen
Sportbond: KNBLO
Contactpersoon: Ben Heijnen
E-mail: b.heijnen@knblo-nl.nl  
Telefoon: 024-3655575
Website: www.knblo.nl  

Wandelen
Sportbond: KWBN
Contactpersoon: Bram Janssen 
E-mail: b.janssen@kwbn.nl
Telefoon: 024-3655575
Website: www.nwb-wandelen.nl  

Waterskiën
Sportbond: NWWB
Contactpersoon: Harry Middeljans
E-mail: hmiddeljans@nwwb.nl  
Telefoon: 030-7513735
Website: www.waterskibond.nl  

Wielrennen
Sportbond: KNWU
Contactpersoon: Eelke van der Wal, Loes Gunnewijk
E-mail: aangepastwielrennen@knwu.nl
Telefoon: 030-7513301
Website: klik hier

Zeilen / kanovaren
Sportbond: WSV
Contactpersoon: Christoffel van Hees
E-mail: christoffel.van.hees@watersportverbond.nl  
Telefoon: 030-7513704
Website: klik hier

Zitvolleybal
Sportbond: Nevobo
Contactpersoon: Hans Mater
E-mail: hans.mater@nevobo.nl
Telefoon: 030-7513600 / 0627-091391
Website: klik hier

Zwemmen
Sportbond: KNZB
Contactpersoon: Marco vanden Brink
E-mail: marco.van.den.brink@knzb.nl
Telefoon: 030-7513201
Website: klik hier

Deel dit via: